Series
Ratings
36
Ode to Joy Season 2Rated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0