Movies
Ratings
1221
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 4.5
All for the WinnerRated ★ 4.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
Aces Go PlacesRated ★ 4.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.5
The Legend IRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 4.0
King of ComedyRated ★ 4.0
The Bride with White HairRated ★ 4.5
Happy FlightRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Six Days Seven NightsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5