Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Murky StreamRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 24Rated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0