Movies
Ratings
593
Senior YearRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 2.0
John WickRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 1.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5