Titles you rated
Fellow TravelersRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
The Pursuit of LoveRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0