Series
Ratings
14
Golden TimeRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5