Movies
Ratings
84
DetachmentRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Wild TargetRated ★ 1.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0