Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5