Series
Ratings
45
Weekly IdolRated ★ 3.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Dining TogetherRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0