Movies
Ratings
1617
The BrutalistRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The Naked GunRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Death WishRated ★ 3.0