Titles you rated
La PalmaRated ★ 2.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
CassandraRated ★ 3.5
Dexter: Original SinRated ★ 4.0
900 Days Without AnabelRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 0.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 3.0
Dexter: New BloodRated ★ 1.0- The FrogRated ★ 1.5
The King of PigsRated ★ 4.0
JigsawRated ★ 2.5
Fubar Season 1Rated ★ 2.0