Movies
Ratings
152
Sing StreetRated ★ 4.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.5
The Wedding RingerRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
SuperbadRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 3.5
The Other GuysRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Little NickyRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
SpanglishRated ★ 3.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Repo MenRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5