Titles you rated
ItRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
What Happens in VegasRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 2.0
High School Musical 2Rated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 2.5
The ProposalRated ★ 2.0
HitchRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 1.5