Movies
Ratings
621
MinariRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
Manhattan Murder MysteryRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Adaptation.Rated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Dog Day AfternoonRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 4.0