Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0