Series
Ratings
134
Seven First KissesRated ★ 1.5
Be ArrogantRated ★ 3.0
My Unfortunate BoyfriendRated ★ 1.5
Gogh, The Starry NightRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Wild RomanceRated ★ 2.5
The VirusRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Lovers of MusicRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5