Movies
Ratings
84
Like for LikesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 4.0