Movies
Ratings
244
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
ThorRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5