Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.0