Series
Ratings
49
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 5.0