Titles you rated
Radio StarRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 0.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
UpRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0