Series
Ratings
198
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Black DogRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 2.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 2.5