Titles you rated
Bleak NightRated ★ 5.0- LoversRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0