Series
Ratings
30
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
GirlsRated ★ 4.5
Schitt's CreekRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Her Story - The Female RevolutionRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
VeepRated ★ 3.5