Titles you rated
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
Secondhand LionsRated ★ 4.0