Movies
Ratings
310
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0