Titles you rated
The Kingdom of the WindRated ★ 4.5
Shin DonRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Air CityRated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 4.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.5
Princess Ja MyungRated ★ 4.5
Jang Hee BinRated ★ 4.5- Loving YouRated ★ 4.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.5
1% of AnythingRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0