Titles you rated
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0