Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 5.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0