Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DamselRated ★ 2.0