Series
Ratings
49
Vampire IdolRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0