Titles you rated
PhantomRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Extraction 2Rated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
UnderwaterRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.5