Movies
Ratings
453 F1: The MovieRated ★ 4.5 F1: The MovieRated ★ 4.5
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 A Normal FamilyRated ★ 4.0 A Normal FamilyRated ★ 4.0
 Hijack 1971Rated ★ 3.0 Hijack 1971Rated ★ 3.0
 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 3.5 ExhumaRated ★ 3.5
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5 The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
 OppenheimerRated ★ 4.0 OppenheimerRated ★ 4.0
 Concrete UtopiaRated ★ 3.5 Concrete UtopiaRated ★ 3.5
 Ad AstraRated ★ 3.5 Ad AstraRated ★ 3.5
 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
 The Point ManRated ★ 3.5 The Point ManRated ★ 3.5
 Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5 Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
 Decision to LeaveRated ★ 4.5 Decision to LeaveRated ★ 4.5
 CloserRated ★ 4.0 CloserRated ★ 4.0
 The RoundupRated ★ 4.0 The RoundupRated ★ 4.0
 Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0 Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
 NopeRated ★ 3.5 NopeRated ★ 3.5