Series
Ratings
216- InuYashaRated ★ 4.0
The 3rd HospitalRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.5- InvitationRated ★ 2.0
- You Stole My HeartRated ★ 3.0
- Snow FlowerRated ★ 4.0
SyndromeRated ★ 3.5
The Thousandth ManRated ★ 3.5- Island Village TeacherRated ★ 3.5
Han Myung-hoiRated ★ 1.5
Fantasy TowerRated ★ 2.0- TV's The Art of WarRated ★ 2.0
- GeomiRated ★ 3.0
- Typhoon In That SummerRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 3.0
Hong Gil-dongRated ★ 2.0
Detectives in TroubleRated ★ 4.5- Late Night HospitalRated ★ 4.0
- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 2.5
- Little WomenRated ★ 4.0