Movies
Ratings
250
Don't Look UpRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.5
DuneRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Secret ZooRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5