Series
Ratings
15
Worlds WithinRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0