Movies
Ratings
548
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 0.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
SpawnRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0