Movies
Ratings
248
A Man Called OveRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.0
PolarRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The PredatorRated ★ 2.0