Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 1.5
The MagiciansRated ★ 1.5- The ExorcistRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
American GodsRated ★ 3.0
ZooRated ★ 1.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Ray DonovanRated ★ 3.0
Ray DonovanRated ★ 3.0
Ray DonovanRated ★ 4.0
DamienRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 2.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Hemlock GroveRated ★ 3.0
Hemlock GroveRated ★ 3.0
Hemlock GroveRated ★ 3.0