Movies
Ratings
32
Toy StoryRated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0