Movies
Ratings
155
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5