Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.5