Titles you rated
- ●●-chanRated ★ 3.0
- 태풍상사Rated ★ 3.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Eating Rice and Announcing FlowersRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.5- HyperventilationRated ★ 3.5
How to Grill Our LoveRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- The SummerRated ★ 3.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Lady's CompanionRated ★ 3.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 4.0
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 4.0
SirensRated ★ 3.0