Titles you rated
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Something About 1%Rated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Our Gap SoonRated ★ 1.5
Blow BreezeRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5