Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
Bright Lights, Big CityRated ★ 3.5
Girl in the BasementRated ★ 5.0
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Baseball GirlRated ★ 4.5
InnocenceRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 5.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.5
Sweet & SourRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.5
The Island of Giant InsectsRated ★ 4.5
Girls on TopRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.0