Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 5.0- Beyblade: Metal FusionRated ★ 5.0
- 유희왕 2기Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- TorikoRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0