Series
Ratings
44
My Horrible BossRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
Heroes RebornRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Return of the Condor HeroesRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5