Titles you rated
Notting HillRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 2.5
GoodFellasRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 2.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0