Titles you rated
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
A Certain Scientific AcceleratorRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 3.0
The Office Season 2Rated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 2.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0