Series
Ratings
199
Fight For My WayRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0